• FINCAS SOLAIRE INTERNACIONAL, S.L.
  • C/ Conde de Altea 70
  • 03590 Altea (Alicante)
  • +34 965842807
  • Kontakt
Avansert søk
Enebolig i Altea, salg

Enebolig i Altea, salg

Referansenr.: CHA1160

330 000 € (-10%)

Pris: 297 000 €

  • Bo areal 144 m²
  • Tomt 4021 m²
  • Soverom 3
  • Bad 2

Villa med utsikt over gamlebyen i Altea

Hus til salgs ideelt for de som leter etter ro og nærhet til byen Altea. Det ligger i et landbruks- og naturmiljø nær alle tjenester, 1,5 kilometer fra sentrum. Det ligger på en flat tomt med frukttrær, grønnsaker og avokado.

Solgt
-10%
Energi-sertifisering: TA TA

Map

Informasjon om eiendommen

  • Type bolig: Enebolig
  • Type operasjon: Salg
  • Provins: Alicante
  • By: Altea
  • Soverom: 3
  • Bad: 2
  • Bo areal: 144 m²
  • Bebygget areal: 246 m²
  • Tomt: 4021 m²
  • Type Konstruksjon: Brukt
  • Energi-sertifisering (consumo):
  • Energi-sertifisering (emisiones):

Karakteristikk

  • Utvendig: Ja
  • Byggeår: 1970
  • Reformert år: 1990
  • Kjøkken: Amerikanske - 12m² - Utstyrt
  • Stue: 44 m²
  • Doble vinduer: Ja
  • Antall etasjer i bygningen: 1
  • Type vindu: Glidende vindu
  • Persienner: Ja

Villa med utsikt over gamlebyen i Altea

Mer informasjon

For mer informasjon om denne eiendommen, fyll ut detaljene nedenfor.